Operační program EU

Polygra a.s. - představení

Naším cílem je spokojenost zákazníka. V oblasti ofsetového a digitálního tisku to představuje důsledné pochopení požadavku zákazníka, připravenost odpovědět na všechny možné otázky, spolu se zákazníkem hledat možnosti a nabízet varianty technologických řešení. Ne nadarmo se říká, že každá zakázka je individuální a jedinečná.

Polygrafická výroba se vyznačuje velkým množstvím typových produktů v rozličném provedení – širokou škálou použitých materiálů a výrobních postupů, přísnými technologickými pravidly s důrazem na kvalitu dokončovacího procesu.

Společnost Polygra se nespecializuje na určitou oblast tisku, realizujeme různorodý tisk – vizitky, letáky, prospekty, katalogy, krabičky, návody, příbalové letáky, omalovánky, hospodářské tiskoviny, bloky, etikety, visačky, kalendáře, časopisy, pohlednice, mapy, pexesa, obaly na hudebniny, komerční obaly, reklamní a propagační tiskoviny, spisové desky, skládanky, ceníky.

Uspokojujeme poptávku po výrobě výrobků, u nich deklarujeme prohlášení dle certifikátu FSC® (FSC® C108881). Rovněž jsme schopni tisknout příbalové letáky pro farmaceutický průmysl na nízkogramážní papíry (40g) a dodávání kompletního výrobku – krabička, leták.

Na základě vaší upřesněné poptávky vám rádi spočítáme kalkulaci ofsetového a digitálního tisku obratem.

01.01.2018
Se začátkem nového roku jsme se pustili do další fáze rekonstrukce objektu s cílem vylepšení pracovního prostředí.
21.12.2017
V rámci přípravy na GDPR byl instalován nový HP server včetně software.
08.12.2017
Pro naše zaměstnance jsme uspořádali tradiční posezení na závěr roku v příjemném restauračním prostředí Bílého beránka.
11.11.2017
Dozorový audit FSC prověřil kontrolní systémy zpracovatelského řetězce FSC® a dodržování této normy v podmínkách naší společnosti.
15.09.2017
Úspěšně jsme zvládli přechod z normy ČSN ISO 9001:2009 ne normu ČSN ISO 9001:2016. Zdokonalujeme dodržování pravidel pro kvalitu, profesionálně analyzujeme rizika, příležitosti, opatření implementujeme do procesů.

Volné pracovní pozice:

V případě Vašeho zájmu o pracovní místo v naší firmě prosím kontaktujte:

Petra Hermanová

sekretariát
tel: +420 541 518 411
obchod@polygra.cz 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA - PRACOVNÍ MÍSTA:

Brigádníci, pracovník na dokončovací práce v tiskárně, pro bližší informace klikněte zde.

Děkujeme a budeme se těšit na případné setkání.

Close Zavřít formulář